Get Adobe Flash player

 

توری                                                                                   تاریخ بازیابی93/9/13

 

LAGERSTROEMIA INDICA

 

درختچه توری گونه ای گیاه زینتی محبوب در دنیا میباشد . این درخت یا درختچه از جنس Lagerstroemiaدر خانواده Lythraceae (حنا) بومی آسیا (چین، کره و ژاپن) میباشد.

این درخت در طول رشد خود از ارتفاع 46 سانتی متر تا ارتفاع 12 متر میتواند بلند شود.یکی از ویژگی های برجسته این درختچه پوست صاف خاکستری و لکه دار میباشد که هرسال میریزد. درختچه توری از جمله طولانی ترین دوره های شکوفه دهی در بین درختان رادارد، دوره ماندگاری شکوفه از 60 روز تا 120 روز میباشد.برگ های آن کوچک، متناوب و صاف و به رنگ سبز تیره است و در فصل پاییز به رنگ زرد ونارنجی تغییر میکند.گل ها در فصل تابستان در خوشه های بزرگ معمولاً صورتی، بنفش، و یا سفید ظاهر میشوندو تا 9 سانتیمتر قطر دارند و میوه های آن میوه آن کپسول کروی است که حاوی تعدادی تخم بودهو به رنگ قهوه ای یا سیاه میباشند.انواع بزرگ بسیار سریع الرشد میباشند و می توانند تا چند متر در یک فصل، رشد نمایند.قسمت داخلی و زیر پوست ساقه درختچه توری صورتی رنگ است. شاخه ها بدون کرک، چهارگوشو مایل به قرمز هستند. درختچه توری ، درختچه ای خزان کننده با رنگ خزان قرمز بسیار زیبا است،برگ ها پس از تغییر رنگ، تا حدود یک ماه، بر روی شاخه ها باقی مانده و پس از آن خزان می کنند.

 

*بازدید کننده محترم,شما می توانید جهت سفارش کالا یا کسب اطلاعات بیشتر از طریف سامانه پیامک انجمن 10009156893884 یا تلفن تماس 7684427 واحد بازرگانی سرکار خانم خلیلی تماس حاصل فرمایید.

 

شماره

تولیدکننده

موجودی انبار

سن گیاه

توضیحات

1

علی توکلی

200

سطل10

 

2

حسن زارعی

 

 

 

3

غلامرضا علی مددی سر آسیا

 

 

 

4

حسین مشرفی

 

 

 

 

اطلاع رسانی های مرتبط :


 
   
  
  
پس از واگذاری 5 غرفه در سهمیه بهمن ماه در اولین روز فراخوان و همچنین فروش 2 غرفه مازاد از غرفه های مربوطه،صرفا 3 واحد دیگر در فراخوان اسفند با شرایط و قیمت جدید واگذار می گردد. جهت کسب اطلاعات خانم ها دوستکام و حسینی 35418004 و 09157060984

چاپ کتاب معرفی پیشکسوتان صنف پرتلاش گل وگیاه همتی دیگر از انجمن صنفی تولیدکنندگان گل وگیاه،بذرونهال خراسان رضوی بعداز۸ماه پیگیری مستمر


 عملیات گازرسانی به کلبه ها باتصویب هییت مدیره محترم دهکده و آغازعملیات اجرایی،درراستای بهره وری هرچه بهتر کلبه گلخانه ها و درنتیجه ارتقاء جایگاه مجموعه بزرگ و زیبایمان(دهکده گل ایرانیان)

 

 

 


 آغاز پروژه ساخت گلخانه سر درب بلوک 2 


جستجو در سایت

بخش فرهنگی

بازدیدکنندگان از سایت

امروز1299
دیروز1269
این ماه29291
مجموع585806

Mon 01 Mar 2021 01:06 توسعه یافته توسط وب سایت جومینا

اوقات شرعی به افق مشهد

اعلانات دهکده گل ایرانیان

آیین نامه دهکده گل ایرانیان